Tooted - Garmin Zümo 350 LM

Garmin Zümo 350 LM

Kirjeldus:

Stiilne. Kirglik. Intelligentne. Ja seda juba enne, kui oled selle sisse lülitanud.

 

Vastupidav ja veekindel vastavalt standardile IPX7¹. zūmo 350LM on valmistatud ratturite poolt ratturitele. Me oleme testinud seda rööpas teedel, munakivisillutisega tänavatel, tugevas vihmas ja lõõskavas päikesepaistes ning tulemus on alati olnud sama – zūmo navigeeris rahulikult edasi.

 

Kõik teed on sinu ees valla
zūmo 350LM on varustatud väga hea nähtavusega päikese käes loetava 4,3-tollise (10,9 cm) puuteekraaniga, millel on lihtne kindasõbralik liides. Bluetooth™-ühendusega kiivri või peakomplekti abil (müüakse eraldi) saad selgeid ja üksikasjalikke suunajuhiseid. Komplektis on ka spetsiaalselt tsiklitele mõeldud hoidik, nii et zūmo on kindlalt kinnitatud ja selle pärast ei pea sa sõidu ajal muretsema. Autodes kasutamiseks on kaasas ka autohoidik.

 

Kirjuta tuhandekilomeetrine lugu
Uus hoolduslogi võimaldab sul salvestada sinu tsiklil teostatud hooldustööde liigi, kuupäeva ja kilometraaži. Rehvikilometraaž, rehvivahetused, õlivahetused, uued küünlad – zūmo peab arvestust kõige üle, mida soovid.

 

BaseCamp™ viib sind kõikjale
Kasuta oma järgmise sõidu planeerimiseks BaseCamp rakendust. Selle abil saad planeerida marsruute, peatuspunkte ja radu oma arvutis ja laadida need zūmosse. Track Draw funktsioon võimaldab sul vaadata oma planeeritud marsruuti ja maapinnakõrguse muutusi ning hinnata selle põhjal teekonna raskusastet. BaseCamp rakendusega saad kavandada täiuslikke maalilisi rännuteid, mille käigus viib navigaator sind läbi sinu lemmikpaikadest. Sul on koguni võimalik oma läbitud teekondi uuesti vaadata ning oma seiklusi salvestada ja jagada.

 

Navigeerimine eluaegsete kaartidega
zūmo 350LM sisaldab mugavaid eluaegseid kaardiuuendusi², mis annavad sulle ajakohase kaardiinfo ja värskeimat teavet ettevõtete, restoranide, sularahaautomaatide, haiglate ja muude asutuste ja teenusepakkujate kohta.

 

zūmo eriline navigeerimise otsinguriba annab sulle tulemusi huvipakkuvate paikade kohta samal ajal, kui sa neid sisestad, tagades nii kiirema ja intuitiivsema kasutamise. Seadmel on ka kiiruspiirangu indikaator ja Exit Services funktsioon, mis näitab sulle eesolevate mahasõitude läheduses asuvaid parke, bensiinijaamu, poode ja restorane. TracBack funktsiooni abil saad sõita kuhu iganes tee sind viib ning seejärel navigeerida sama teed pidi tagasi alguspunkti.

 

Enam ei ole mingit vajadust huupi arvata, millises sõidureas peaksid eeloleva pöörde tegemiseks olema. Sõidureaabi koos ristmikuvaatega suunab sind soovitud pöörde või mahasõidu sooritamiseks õigesse ritta, muutes tundmatutel ristmikel ja mahasõitudel navigeerimise lihtsaks. See kuvab realistlikult sinu teekonnal olevaid liiklusmärke ja ristmikke ning näitab nooltega kätte õige sõiduraja.

 

 

 

Hind: 399.-

Toode partneri laos