Tooted - Garmin Zümo 390 LM

Garmin Zümo 390 LM

Kirjeldus:

Ülevaade
Spetsiaalselt disainitud tsiklimeestele, Zümo mootorratta-sõbralikud omadused teevad selle sadulas olles lihtsalt käsitletavaks. Selle eelsavestatud kaardid ja paremad navigeerimisomadused annavad sulle vabaduse minna kuhu iganes soovid.

Ratturitelt ratturitele
4.3” puutetundliku värvilise ekraaniga Zümo 390LM edastab lihtsalt loetavas formaadis kogu informatsiooni, mida vajate maanteel reisimiseks. Zümo 390LM seadmel on kindasõbralik intuitiivne kasutajaliides, mis muudab informatsiooni sisestamise sama lihtsaks, kui käikude vahetamise. Lisaks sellele muudab suur päikesevalguse käes loetav ekraan navigeerimise lihtsaks – olete siis sõitmas siravas päikesevalguses või kui taevas ei ole kuud. Tugev veekindel kohver kaitseb seadet kütusepritsmete ja UV kiirguse eest, Zümo 390LM on ehitatud elu jaoks maanteel.

Minge kuhu soovite
Valige tee ja vajutage gaasi. Zümo 390LM on töövalmis kohe kohvrist väljavõttes. Seadmest leiate eellaetud City Navigator® NT tänavakaardid ja miljonid huvipunktid (POIsid) koos motellide, restoranide, bensiinijaamade, ATMide ja palju muuga. Lisaks sellele pakub Zümo 390LM 3-D vaadet ehitistele ja teeabi kuvades teile teid ümbritseva ning teil on võimalik õigel hetkel teada õiget sõidurada. Zümo 390LM standardvarustusse kuulub digitaalne kütusemõõdik – teil on võimalik teada, kui kaua te saate veel sõita ilma sõidukit tankimata.

Hoidke ühendust
Zümo 390LM seadmel on Bluetooth® traadita tehnoloogia, mis võimaldab teil teel olles teistega ühendust hoida. Võite ohutult rääkida oma telefoniga ka sõidu ajal ning ei pea selleks võtma ei kindaid käest ega kiivrit peast. Lihtsalt ühendage oma Zümo 390LM oma Bluetooth peakomplekti või kiivriga ja seejärel mobiiltelefoniga ning helistage ja võtke vastu kõnesid otse sõidu ajal. Zūmo Bluetooth kasutajaliidesega on võimalik helistada ka oma huvipunktidesse – ideaalne võimalus viimase minuti plaanimuudatuste puhul või kiireks tankimispeatuseks. Oma valjult teavitatavate tänavanimetuste funktsiooniga edastab Zümo 390LM hääle abil teateid ka teie peakomplekti, muutes sellega navigeerimise traadi- ja muredevabaks.

 

Pakend sisaldab:
• zümo 390LM
• Eelsalvestatud City Navigator® NT Euroopa
• MapSource® City
• Tsikli hoidik sisse-ehitatud toitejuhtme ja paigaldus riistvaraga
• Liitium-ioon aku
• Autohoidik iminapaga
• Autolaadija/toitejuhe 12-24V
• USB arvutijuhe
 

Hind: 439.-

Toode partneri laos