Tooted - nüMaps Lifetime kaardigarantii

nüMaps Lifetime kaardigarantii

Kirjeldus:

Maksad korra - uuendad terve elu*
See ühekordne ost annab sul ligipääsu kõige uuemale kaardiinfole tänavate, teede, huvipunktide jne. kohta kohe, kui uued kaardid on saadaval. Seejärel saad uued andmed netist allalaadida oma Garmin seadmesse kuni neli korda aastas oma Garmin seadme eluea jooksul.

Kuidas see töötab
Eluaegse kaardiuuenduse kasutamiseks on sul vaja ühilduvat Garmin seadet, arvutit ja USB arvutijuhet. Kuutasusi ja muid hoolduskulusid ei kaasne; maksad ainult korra. Kui soovid oma seadme kaarte uuendada, ühenda seade arvutiga ja logi sisse myGarmin keskkonda, kus on juba kõige uuemad kaardid valmis laadimiseks seadmesse. Uusi kaardi andmeid kogutakse pidevalt ja need on saadaval sinu jaoks kuni neli korda aastas.

 


Eluaegne kaardiuuendus sobib vaid ühele ühilduvale Garmin seadmele. Teiste seadmete jaoks on vaja osta eraldi uuendus.

 

*Tingimused ja piirangud:
Eluaegne Euroopa kaardiuuendus. Kui sa soetad eluaegse Euroopa kaardi uuenduse, saad sa kuni neli (4) kaardiuuendust aastas, kui sellised uuendused on saadaval Garmin`i veebilehel, ühele (1) ühilduvale Garmin seadmele seni, kuni sinu toote kasutatav eluiga lõppeb või kui Garmin ei saa enam NAVTEQ`ilt kaardiuuendusi, ükskõik milline on lühem aeg. Tellimuse käigus saadavad uuendused on sama toote uuendused , mis oli ostes algselt seadmesse eelsalvestatud. Mõnel juhul ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt vaba mälu kaardiuuenduste laadimiseks ning sa pead valima uuendamiseks piiratud kattuvusega kaardi. Garmin võib tühistada sinu tellimuse ükskõik mis ajal, kui sa rikud selle lepingu ükskõik millist tingimust. Sinu kaardiuuenduse eluaegset tellimust ei ole võimalik üle kanda teisele isikule või teisele Garmin seadmele.
 

Hind: 89.-
Vana hind: 109.-

Toode partneri laos