Tooted - Garmin Nüvicam LMT

Garmin Nüvicam LMT

Kirjeldus:

 GPS ja videoregistraator samas keres

 

nüviCam LMT: Juhendab, hoiatab, abistab ja filmib ka!
Kõik ühes 6-tollise ekraaniga navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga ning hoiatus süsteemiga
Liiklusinfo (Trafic)püüab juhile näidata eespool olevaid liiklusummikuid ja teeremonte (kahjuks Eestis veel ei näita)
Detailne Euroopa kaart koos seadme eluaegse tasuta uuendustega*
Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel
Kokkupõrke hoiatus teavitab, kui sõidad liiga lähedale ees olevale autole
Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus teavitab, kui sa kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse
Garmin Real Vision ™ näitab ja salvestab sihtkohta saabudes kaamera vaate
Tänu sisseehitatud videoregistraatorile, mis vajadusel pidevalt salvestab teekonda on hiljem võimalik näidata teekonda ja sündmusi.

 

Kaasaegne disain
Kui tahad uurida oma marsruuti lähemalt,siis 6,0-tolline mitmikpuutega ekraan võimaldab seda. Seadmel on mugav magnetkinnitusega iminapaga hoidik, kuhu ühendatakse ka toitejuhe.Kui eemaldad ekraani, siis pole vaja iga kord juhet lahti katkuda!


Detailsed kaardid seadme eluaegsete tasuta uuendustega*
nüviCam on eelsalvestatud Euroopa kaartidega ja tasuta eluaegsete kaardiuuendustega. Kui seadme kaarte ei uuendata kahe aasta jooksul, kaotab eluaegne litsents kehtivuse.Kaardi uuendused on tasuta saadaval allalaadimiseks seadme eluaja jooksul läbi Garmin Express programmi.

 

Teavitused ja hoiatused otse seadme ekraanil


nüviCam pakub uusi võimalusi juhi abistamiseks. Näiteks kukub seade tuututama kui sõidad liiga lähedale ees olevale sõidukile või hakkad teelt välja kalduma või kipud vastassuunavööndisse.


Sisseehitatud videoregistraator


nüviCam on ka videoregistraator ja salvestab soovikorral kogu sinu teekonna. Kui peaks juhtuma kokkupõrge või ka muu põrutus, märkab G-sensor seda ja seade salvestab ja lukustab automaatselt selle hetke. GPS salvestab kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab suunata kaamerat parema vastavalt sellele, kas nüviCam on tuuleklaasil või armatuurlaual. Videot võib vaadata seadme suurel 6-tollisel ekraanil,samas näed kaardil, kus sündmus toimus. Võid vaata videot hiljem ka arvutiekraanil. Seade on ka fotoaparaat. nüviCam võimaldab sul teha pilte. Saad pildistada kokkupõrke kahjusid või muud põnevat. Video ja piltide säilitamiseks on seadmega kaasas 4 GB microSD ™ kaart. (suudab vedada kuni 64GB mälukaarte, soovitav klass 4 või kiirem).

Pilt oma sihtkohast


Garmin Real Vision ™ funktsioon jätab raskesti loetavate tänavanimede ja maja numbrite uurimise minevikku. Lähenedes sihtkohale, lülitub nüviCam kaamera vaatele ja näitab selgelt kuhupoole tema arvates sihtkoht jääb.

Navigeeri puudutuse või hääelga


NüviCam mitte ainult ei ütle sulle, kuhu pöörata vaid kuulab ka su häälkäsklusi. Kõne tuvastusega saad juhtida seadet oma hääle abil,käsi roolilt tõstmata. Aktiveeri häälkäsklused ja ürita liikuda ekraanil kuvatavas menüüs oma hääle abil. (kahjuks eesti keeles ei tööta).

Käed-vabad helistamine


Käed-vabad (hands-free) kõnedeks on NüviCam varustatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogiaga koos mikrofoni ja kõlaritega.Ühenda oma Bluetooth telefon Nüviga ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele.Helistamiseks vali vastav kontakt või number Nüvi puutetundlikult ekraanilt. Kõne vastuvõtmiseks puuduta Nüvi ekraani ja räägi vabalt. Eriti mugav on ühe puutega helistada oma telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

 

Pööramise juhised


nüviCam annab ka nn. "pööre-pöördelt juhiseid" Garmin Real Directions™ selgelt arusaadavad teejuhiseid.
Seade kasutab juhatades ka äratuntavaid hooneid, valgusfoore jne.. Pole vajadust üritada lugeda tänavanimesid. Selle asemel kuuled selgelt arusaadavaid juhised, nagu "Pööra vasakule pärast bensiinijaama." (aga eesti keeles ei tööta :( ).

Vali varakult õige rida!
Garmin püüab enamasti näidata millisest reast teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi püüab juhatada sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret. nüviCam näitab puust ette ja punaselt kuhu sõiduritta hoida.

PhotoReal ristmiku eelvaade


PhotoReal™ aitab läbida keerulisi lõike ristmike eelvaate abil.See näitab pilte tulevatest mahapööretest ja ristmikest sinu teekonnal. Nüvi näitab sulle õiget sõidurida koos ees olevate sildade, mastide, puudega jne.. Näed sarnast pilti teemärkidega koos juhendavate nooltega edasisest teekonnast. NüviCam näitab PhotoReal ristmiku eelvaadet poolitatud ekraanil.

 

Huvipunktid


Seadmes on eelsalvestatud City Navigator NTU Euroopa kaardid koos Foursquare infoga, miljonid huvipunktid (POI (Points of Interest)) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne, jne. Puuduta ekraani ja sisestada sihtkoht ning NüviCam juhatab kohale.

 

Kiiruskaamerad


Sõida turvaliselt ja korralikult nüviCam antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Cyclops kiiruskaamerad on eelsalvestatud enamik Euroopa riikide kohta. Nüvi annab hoiatuse varakult enne kaamera töötsooni.

Kus ma olen?
"Kus ma olen?" toiming teab alati kus oled.Näitab lähimat aadressi,ristmikku,haiglat,politseijaoskonda,koordinaate jne..

Peale olemasolevatele sõiduki kujutistele/ikoonidele saad alla laadida ka lisa kujukesi/ikoone läbi Garmin Express programmi.

Hind: 365.-

Toode partneri laos