Tooted - Garmin

Garmin Drive 50 LM

Auto-GPS nuti rakendustega Lihtne ja usaldusväärne auto navigaator 5-tollise pööratava ekraaniga Iminappkinnitusega hoidik Detailsed Euroopa kaardid eluaegse uuendamise litsentsiga Juhi hoiatused tähelepanu tõstmiseks nt. enne kurvi, koolialal, piirkiiruse muutumisel jpm.

Hind: 167.-


Garmin Nüvicam LM

nüviCam: Juhendab, hoiatab, abistab ja filmib ka! Kõik ühes 6-tolline navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga ning hoiatus süsteemiga Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega* Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel Kokkupõrke hoiatus teavitab, kui sõidad liiga lähedale ees olevale autole Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus teavitab, kui sa kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse Garmin Real Vision ™ kuvab kaamera vaadet, kui saab sihtkohta Sisseehitatud videoregistraator salvestab vajadusel pidevalt kogu teekonna. lisafunktsioonidele, mis suurendavad juhi tähelepanu, viib NüviCam navigeerimise uuele tasemele.

Hind: 355.-


Garmin Nüvicam LMT

nüviCam LMT: Juhendab, hoiatab, abistab ja filmib ka! Kõik ühes 6-tollise ekraaniga navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga ning hoiatus süsteemiga Liiklusinfo (Trafic)püüab juhile näidata eespool olevaid liiklusummikuid ja teeremonte (kahjuks Eestis veel ei näita) Detailne Euroopa kaart koos seadme eluaegse tasuta uuendustega* Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel Kokkupõrke hoiatus teavitab, kui sõidad liiga lähedale ees olevale autole Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus teavitab, kui sa kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse Garmin Real Vision ™ näitab ja salvestab sihtkohta saabudes kaamera vaate Tänu sisseehitatud videoregistraatorile, mis vajadusel pidevalt salvestab teekonda on hiljem võimalik näidata teekonda ja sündmusi.

Hind: 365.-


1