Tooted - Garmin GPSMAP 64s

Garmin GPSMAP 64s

Kirjeldus:

Uue kujundusega GPSMAP 64s taskunavigaatoril on kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompass, baromeetriline kõrgusmõõtur, 100K eellaaditud topograafilised kaardid ning Custom Maps ja BirdsEye™ satelliitpilditugi (nõutav liitumine) ja fotonavigatsioon. Samuti on vastupidaval ja veekindlal GPSMAP 64s-il erakordse vastuvõtukvaliteediga nelikspiraalantenn, kõrgkiirusega USB-ühendus, uus õhuke disain ja traadita ühendusvõimalus ühilduvate Garmini seadmetega.

Maapinnainfo
GPSMAP 64s-il on sisseehitatud 100k kogu maailma hõlmav kontuurreljeefiga baaskaart – kõik vajalikud abivahendid tõsiseks ronimiseks või matkamiseks.

Asukoha määramine
GPSMAP 64s on varustatud sisseehitatud kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompassiga, mis näitab sinu suunda ka siis, kui seisad paigal ega hoia seda
horisontaalselt. Seadme baromeetriline kõrgusmõõtur jälgib rõhumuutusi, et panna paika sinu asukoha täpne kõrgus ning selle abil on sul võimalik koguni jälgida baromeetrilist rõhku pikema aja vältel, mis võib aidata sul hoida silma peal ilmamuutustel.

Traadita jagamine
GPSMAP 64s võimaldab sul jagada oma teetähiseid, matkaradu, marsruute ja geopeituse andmeid traadita teiste ühilduvate Garmini seadmete kasutajatega. Nüüd saavad ka su sõbrad nautida su lemmikmatku või mängida geopeitust –oma info ülekandmiseks sarnastele seadmetele vajuta lihtsalt „saada” ja lase mängul alata.

Kindel ühendus
Oma ülitundliku nelikspiraalantenni, WAAS-funktsiooniga vastuvõtja ja HotFix® satelliitarvutusega määrab GPSMAP 64s sinu asukoha kiiresti ja täpselt ning paneb oma GPS-asukoha paika ka tiheda metsa all või sügavates kanjonites. See on äärmiselt kasulik – kui oled tihedas metsas või ka lihtsalt kõrgete hoonete või puude vahel, võid olla kindel, et GPSMAP 64s aitab sul leida teed, kui sa seda kõige rohkem vajad.

Kaartide lisamine
Kaartide lisamine Garmini arvukate üksikasjalike topograafiliste, mere- ja maanteekaartidega on lihtne. Sisseehitatud mäluga võimaldab GPSMAP 64s sul mugavalt alla laadida 24K kaarte 24K and 100K topo maps ja hõlpsalt matkarajale asuda, BlueChart® g2 eellaaditud kaardid aitavad sul nautida suurepärast päeva merel ja City Navigator NT® kaardiandmed teevad liikumise maanteedel lihtsaks (kaartide nupu alt leiad ühilduvad kaardid). GPSMAP 64s toetab ka BirdsEye™ satelliitvaadet (nõutav liitumine), mis võimaldab sul satelliitpilte oma seadmesse alla laadida ja neid oma kaartidega integreerida. Lisaks on 64s ühilduv Custom Maps tasuta tarkvaraga, mis muudab paberkandjal ja elektroonilised kaardid sinu seadmele allalaaditavateks kaartideks.

Ühendus arvutiga
Oled käinud põnevatel matkadel ja tahad nüüd oma ettevõtmisi salvestada ja analüüsida. Lihtne ühendus sinu arvuti ja Internetiga aitab sul saada oma tegevusest üksikasjaliku ülevaate ja saadab andmed Garmin Connect™ abil sinu väliseadmele. See igakülgne veebisait võimaldab sul koostada tegevuste tabeleid ja vaadata oma rännakuid Google™ Earth kaartidel. Vaata ka miljonite teiste Garmin Connecti kasutajate üleslaaditud marsruute ja jaga oma elamusi Twitteris® ja Facebookis®. See kõik on äärmiselt lihtne – matka, avasta ja jaga.

Geopeitus
GPSMAP 64s toetab geopeituse geocaching GPX-faile, võimaldades sul laadida geopeituse andmeid otse oma seadmesse. Paberivabad funktsioonid mitte ainult ei kaitse keskkonda, vaid on ka palju tõhusamad. GPSMAP 64s salvestab ja kuvab põhiandmeid, sealhulgas asukohti, maapinnavorme, raskuastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei pea käsitsi sisestama koordinaate ega võtma kaasa pabereid väljatrükitud infoga! Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja asu geopeituse aardejahile. Õhuke ja kerge 64s on täiuslik kaaslane kõigil sinu käikudel ja matkadel.

Tehnilised andmed ja omadused:

Põhiomadused:

Seadme mõõtmed, LaiusxKõrgusxPaksus: 6.1 x 16.0 x 3.6cm
Ekraani mõõtmed, LaiusxKõrgus: 3.6 x 5.5 cm, 6.6 cm diagonaal
Ekraani resolutsioon, LaiusxKõrgus: 160 x 240 pikslit
Ekraani tüüp: Peegeldusvastane, 65-K värviline TFT
Kaal: 260.1g koos patareidega
Aku: 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus: kuni 20 tundi
Veekindel: jah (IPX7 standard)
Püsib veepinnal: ei
Kõrgtundlikvastuvõtja: jah
Arvutiliides: jah (USB ja NMEA 0183 ühilduv )

 

Kaardid ja mälu:

Baaskaart: jah
Eelsalvestatud kaardid: ei
Võimalus lisada kaarte: jah
Sisemine mälu: jah, 1.7 GB
Mälukaartide kasutamise võimalus: jah, microSD™
Teekonna punkte: 2000
Teekondi: 200
Jäljelogi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge


 

Omadused:

Eestikeelne menüü: jah
Venekeelne menüü: jah
Automaatne teekondade tegemine teedel jah
Elektrooniline kompass: jah
Baromeetriline altimeeter: jah
Geopeituse funktsioon: jah
GPS mängud: ei
Kalastus/jahtimis kalender: jah
Päikese ja kuu info: jah
Tõusude tabel: ei
Pindala mõõtmine: jah
Kasutaja huvipunktid POI-d (võimalus lisada huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) jah
Piltide vaatleja: jah

Puutetundlik ekraan:

ei

Garmin Connect™ ühilduv jah
L-EST koordinaatide tugi jah


Pakend sisaldab:
• Garmin GPSMAP 64s
• Regio Eesti kaart
• Karabiiniga kinnitus
• Kasutusjuhend
• USB kaabel
 

Lingid:
Juhendid / Eestikeelne juhend  
Uuendused ja allalaadimised
KKK

Hind: 329.-

Toode partneri laos