Tooted - Garmin GPSMAP

Garmin GPS 73

Kalastama mine GPS 73 käsi seadmega - kerge, veekindel ja püsib veepinnal. Lihtne, kuid samas ka jõuline, GPS 73 sisaldab kõrgtundliku GPS vastuvõtjat ja USB pesa arvutiga ühendamiseks, suurt ekraani ning lihtsat menüüd kiireks ja tõhusaks kasutamiseks.

Hind: 159.-


Garmin GPSMAP 64

Uudse disainiga käsi navigaator GPSMAP 64 seadmel on 2.6" tolli päikesevalguses loetav 65K värvi ekraan, võimalus laadida BirdsEye satelliidi pilte (vaja eraldi tellida) ja kasutaja kohaldatavaid kaarte. Vastupidav ja veekindel GPSMAP 64 käsi seadmel on väljaulatuv vedruspiraal antenn täpsemaks ja kiiremaks satelliitide vastuvõtuks ning uus efektne disain.

Hind: 269.-
Vana hind: 299.-


Garmin GPSMAP 64s

Uue kujundusega GPSMAP 64s taskunavigaatoril on kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompass, baromeetriline kõrgusmõõtur, 100K eellaaditud topograafilised kaardid ning Custom Maps ja BirdsEye™ satelliitpilditugi (nõutav liitumine) ja fotonavigatsioon. Samuti on vastupidaval ja veekindlal GPSMAP 64s-il erakordse vastuvõtukvaliteediga nelikspiraalantenn, kõrgkiirusega USB-ühendus, uus õhuke disain ja traadita ühendusvõimalus ühilduvate Garmini seadmetega.

Hind: 329.-


GPSMAP 78

GPSMAP 78 on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine - seade on veekindel ja ujub veepinnal.

Hind: 229.-
Vana hind: 329.-


GPSMAP 78s

GPSMAP 78s on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine - seade on veekindel ja ujub veepinnal.

Hind: 312.-
Vana hind: 399.-


1