Tooted - Käsi GPS

Alpha® 100/T5

Uus koerte jälgimis- ja treenimisseade. Puutetundliku ekraani pealt saab jälgida kuni 20 koera. Kasutades koeral kaelarihma TT™15 saad koera treenida andes koerale elektrilisi impulsse ja helisignaale lisaks on ka värinmärguanne. Koerale saab seada ka elektroonilise piirde (GPS punktide järgi). Tegevusulatust on tõstetud 14,4km-ni (lagedal maastikul). OLULINE!!! Alpha 100 töötab ainult kaelarihmadega T5, TT10, TT15. Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Alpha 100'ga, siis Astro käsiseadmega see kaelarihm ei ühildu! Ja vastupidi, st. Alpha 100 ja nt. Astro 320'ga ei saa jälgida samaaegselt sama koera kaelarihma.

Hind: 760.-


T5 koera kaelarihm

Uus kaelarihm nii Alpha 100 kui ka Astro 320'le. GPS/GLONASS vastuvõtja. Eestis lubatud töösagedus on 155.450 ja 155.475 MHz.

Hind: 269.-


Edge 705

Treener. Navigaator. Edge 705 aitab sul saavutada parimat ning juhatab sind pärast treeningu lõppu tagasu koju. See GPS vastuvõtjaga rattakompuuter ei tunne piire. Sa saad pulsi ja pööre-pöördelt juhised. Saad isegi jagada juhtmevabalt oma andmeid pärast sõitu teiste Edge 705 omanikega. Kõik andurid on juhtmevabad ning rattakompuuter värvilise ekraaniga.

Hind: 199.-
Vana hind: 310.-


Garmin GPS 73

Kalastama mine GPS 73 käsi seadmega - kerge, veekindel ja püsib veepinnal. Lihtne, kuid samas ka jõuline, GPS 73 sisaldab kõrgtundliku GPS vastuvõtjat ja USB pesa arvutiga ühendamiseks, suurt ekraani ning lihtsat menüüd kiireks ja tõhusaks kasutamiseks.

Hind: 159.-


Garmin GPSMAP 64

Uudse disainiga käsi navigaator GPSMAP 64 seadmel on 2.6" tolli päikesevalguses loetav 65K värvi ekraan, võimalus laadida BirdsEye satelliidi pilte (vaja eraldi tellida) ja kasutaja kohaldatavaid kaarte. Vastupidav ja veekindel GPSMAP 64 käsi seadmel on väljaulatuv vedruspiraal antenn täpsemaks ja kiiremaks satelliitide vastuvõtuks ning uus efektne disain.

Hind: 269.-
Vana hind: 299.-


Garmin GPSMAP 64s

Uue kujundusega GPSMAP 64s taskunavigaatoril on kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompass, baromeetriline kõrgusmõõtur, 100K eellaaditud topograafilised kaardid ning Custom Maps ja BirdsEye™ satelliitpilditugi (nõutav liitumine) ja fotonavigatsioon. Samuti on vastupidaval ja veekindlal GPSMAP 64s-il erakordse vastuvõtukvaliteediga nelikspiraalantenn, kõrgkiirusega USB-ühendus, uus õhuke disain ja traadita ühendusvõimalus ühilduvate Garmini seadmetega.

Hind: 329.-


GPSMAP 78

GPSMAP 78 on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine - seade on veekindel ja ujub veepinnal.

Hind: 229.-
Vana hind: 329.-


GPSMAP 78s

GPSMAP 78s on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine - seade on veekindel ja ujub veepinnal.

Hind: 312.-
Vana hind: 399.-


Garmin Foretrex 301

Nutikalt lihtne randmele kinnitatav Foretrex 301 GPS sobib perfektselt tegevusteks, kus sul on vaja kasutada oma mõlemat kätt. Foretrex 301 on kõrg-tundliku GPS vastuvõtjaga, vastupidavas veekindlas ja kergekaalulises korpuses seade - ideaalne matkajatele, suusatajatele ja telkijatele.

Hind: 149.-


Garmin Foretrex 401

Nutikalt lihtne randmele kinnitatav Foretrex® 401 GPS sobib perfektselt tegevusteks, kus sul on vaja kasutada oma mõlemat kätt. Foretrex® 401 on kõrgtundliku GPS vastuvõtjaga, elektroonilise kompassi ning baromeetrilise altimeetriga vastupidavas veekindlas ja kergekaalulises korpuses seade - ideaalne matkajatele, suusatajatele ja telkijatele. Andmete jagamiseks saad Foretrex`i ühendada USB kaabliga arvutiga või lihtsalt saata juhtmevabalt andmeid teise seadmesse.

Hind: 184.-


1